Dobry serwis Lublin

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wyseq
    Classic
    • 2011
    • 3

    Dobry serwis Lublin

    maxi dot FL - diesel za 129 pln !!!
  • DTH
    Classic
    • 2010
    • 14

    #2
    Dobry serwis Lublin

    Hej!
    Czy możecie polecić mi jakiś dobry serwis skody w Lublinie? Chodzi mi o ogólny przegląd samochodu, dobrze by było żeby nie był zbyt drogi ale najważniejsze żeby ludzie znali się na rzeczy.
    Chodzi mi o inny serwis niż ASO Żagiel na Roztoczu i Intertech.

    Komentarz

    • delanopl
      Elegance
      • 2009
      • 831

      #3
      W chełmie jest dobry gość obeznany w temacie grupy VW, jak chcesz to podam Ci namiary na priv. Sam do niego jeździłem i mega zadowolony byłem- części po cenach hurtowych i robocizna w naprawde dobrej cenie.

      Komentarz

      • Dzida
        RS
        • 2006
        • 2253

        #4
        Możesz zawsze pojechać do Danelczyka, ale w tej chwili jest chyba nie za bardzo z dojazdem.

        Komentarz

        • ulysse
          Rider
          • 2010
          • 496

          #5
          Zamieszczone przez delanopl
          W chełmie jest dobry gość obeznany w temacie grupy VW, jak chcesz to podam Ci namiary na priv. Sam do niego jeździłem i mega zadowolony byłem- części po cenach hurtowych i robocizna w naprawde dobrej cenie.
          Podeślij i mi to może się przyda :P


          Zamieszczone przez Dzida
          Możesz zawsze pojechać do Danelczyka, ale w tej chwili jest chyba nie za bardzo z dojazdem.
          Już nie ma problemu Jedynie jadący od strony Chełma nie mogą skręcać w lewo w ulicę męczenników majdanka. Od strony lublina nie ma większych problemów poza standardowymi korkami

          Komentarz

          • DTH
            Classic
            • 2010
            • 14

            #6
            delanopl, jak możesz to podeślij mi namiar, co prawda do Chełma jest kawałek ale może jak bym miał coś większego do roboty to skorzystam.

            O Danelczyku już słyszałem od kilku osób. Faktycznie tacy dobrzy są? Jak ceny (ponoć tani nie są)?

            Komentarz

            • Big
              RS
              S_OCP Member
              • 2007
              • 6389

              #7
              DTH, jest juz temat o serwisach w Lublinie, ale ja polecam ci ASO Skoda Danelczyk. Serwisuję tam swoja O II od nowosci i jestem bardzo zadowolony
              Ceny są normalne. Natomiast jest fachowo i na czas. Ja polecam w 100%.
              Czarny Elegance

              Komentarz

              Pracuję...